INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:21 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Niebywałe! Onet smuci się z powodu śmieci Stefana Michnika

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Na łamach „Gazety Wyborczej” ukazał się nekrolog informujący o śmierci Stefana Michnika, stalinowskiego sędzi, prywatnie brata Adama Michnika.

Dnia 27 lipca 2021 roku w Gettysburgu zmarł mój Brat Stefan Michnik. Kasi i wszystkim Bliskim składam serdeczne wyrazy współczucia. Mój Brat wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy. Żegnam Cię Stefanie. Adam Michnik – czytamy w nekrologu zamieszczonym w „Gazecie Wyborczej”.

Stefan Michnik był odpowiedzialny za sądowe zbrodnie komunistyczne, takie jak kary śmierci dla działaczy opozycji. W latach młodości był żołnierzem Ludowego Wojska Polskiego.

Stefan Michnik był ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA). Nigdy nie odpowiedział za swoje zbrodnie. Zmarł w wieku 91 lat.

Gdy jedni uważają, że źle się stało, iż Michnik nie został rozliczony, inni ubolewają z powodu jego śmierci. I nie mamy tu na myśli rodziny.

Weźmy taki portal Onet.pl. Na ich facebookowym profilu ukazał się taki oto wpis:

Bardzo smutna wiadomość?

Chwilę później pod wpływem krytycznych komentarzy, wpis edytowano.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x