INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:17 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Poznaj prawdę o szczepieniach! Ponad 300 tys. osób obejrzało ten film. Koniecznie zobacz!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Polecamy szokujący materiał i wynik śledztwa dziennikarskiego telewizji PL1.TV! Czy lekarze ukrywają niepożądane odczyny poszczepienne? Dlaczego w środowisku panuje przysłowiowa zmowa milczenia?

Jedną z pierwszych grup zawodowych, która przyjęła szczepionki, byli lekarze i personel medyczny. Okazuje się, że bardzo wielu z nich poważnie chorowali, jednak nie podzielili się swoimi doświadczeniami z NOP-ami.

Do redakcji PL1.TV napisała lekarka, która postanowiła o wszystkim opowiedzieć. W reportażu usłyszycie przerażającą relację kobiety, który z uwagi na swoje bezpieczeństwo, postanowiła zachować anonimowość.

W materiale zobaczycie opinię Justyny Sochy, oraz dr. Zbigniewa Hałata. Sprawę skomentuje również prawnik. Posłuchacie relacji syna, którego mama zmarła kilka dni po przyjęciu szczepionki.

Zapraszamy:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x