INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:28 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polki dały się podejść! Dwóch Nigeryjczyków wyłudziło od nich kilkaset tysięcy złotych

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Portale randkowe często stanowią dobre miejsce do działania dla oszustów. Przekonała się o tym grupa Polek, oszukanych przez dwóch Nigeryjczyków.

Komenda Stołeczna policji informuje o zatrzymaniu mężczyzn, którzy podając się za amerykańskich żołnierzy, lekarzy z Syrii, czy inżynierów, wyłudzali od kobiet pieniądze poprzez portale randkowe.

- reklama -

Szukali samotnych i spragnionych miłości kobiet, zdobywając ich zaufanie.

Mężczyźni wprowadzali zauroczone nimi Polki w błąd, przedstawiali się m.in. za amerykańskich żołnierzy, lekarzy z Syrii czy pracowników platform wiertniczych i przekonywali pokrzywdzone kobiety do przekazywania pieniędzy pod pretekstem rychłego spotkania i wspólnej przyszłości – poinformował asp. szt. Mariusz Mrozek.

Mężczyźni oszukali co najmniej siedem kobiet na łączną kwotę 420 tys. złotych. Zostały im przedstawione zarzuty oszustwa. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

- reklama -

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!